Aöf ilahiyat dersleri

AÖF İlahiyat Önlisans Açıköğretim Destek Dersleri

Derslerimize katılan kursiyerimiz %90 oranında başarı göstererek sınıfları geçtiler.

Derslerimiz her seviyeden aöf ilahiyat Arapça öğrencisine hitap etmektedir. Bu öğrenciler arasında imam hatip mezunu olmamasına rağmen aöf ilahiyat okumayı seçenler bulunuyor. Bu öğrencilerimizin ve diğerlerinin korkulu rüyası ilahiyat Arapça derslerini en anlaşılır ve kolay bir şekilde sunuyoruz. Siz de ilahiyat Arapça dersinizde başarılı olmak istiyorsanız hemen kaydınızı yaptırın, sınavlara kolayca hazırlanın!

Kaydınızı yaptırın, sınavlara kolayca hazırlanın!

 1. Dersler her seviyeden öğrencilerin anlayabileceği rahatlıkta işlenmektedir.
 2. Her bir ünite yaklaşık 40′ar dakikalık sesli video anlatımı ile “Metin çözümlemesi ve alıştırmalar”, “Dil bilgisi”, “Alıştırmalar” ve “Ünitede geçen bilinmeyen kelimeler”, “deneme testleri” içeriğinden oluşmaktadır.
 3. Kelime ezberlemeyi kolaylaştıran ve ezberlenilen kelimelerin akılda güncel kalmasını sağlayan “Kelime Kartı” derslere entegre edilmiştir.
 4. Derslerle ilgili ilave soruları online/interaktif olarak hocalara sorup cevap alınabilmektedir.

Geçme garantisi veriyoruz! – Telefon: (212) 631 - 76 – 93

aöf ilahiyat ders kaydı

aöf ilahiyat ders kaydı

 

Bu yazı Genel kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Aöf ilahiyat dersleri için 15 cevap

 1. S. EMİR der ki:

  ALLAH’IN SELAMI VE RAHMETİ ÜZERİNİZE OLSUN. E-POSTAMDA HATA OLDUĞU İÇİN SİZE TEŞEKKÜRÜMÜ BURADAN YAZMAK DURUMUNDA KALDIM. HER ŞEY İÇİN TEŞEKKÜRLER, BENİM GİBİ İMAM-HATİP MEZUNU OLMAYANLARIDA DÜŞÜNÜP BU YARARLI VE BAŞARILI SİTEYİ KURDUĞUNUZ VE İSTİFADEMİZE SUNDUĞUNUZ İÇİN. ŞU AN Kİ HİSLERİM SİZE ABARTI GELEBİLİR FAKAT BEN SİZİN VESİLENİZLE ŞU AN MEZUNUM. ALLAH EBEDEN RAZI OLSUN. YÜZÜNÜZÜ GÖRMEDİĞİMİZ VE SESİNİZİ NEREDE OLSA TANIYACAĞIMIZ HÜRMETLİ HOCAMIZ HALİL İBRAHİM BEY. VE SİTE YÖNETİMİNDE HER TÜRLÜ TEKNİK DONANIMDA BİZE YARDIMCI OLAN İHSAN HOCAM.SİZLERİ TANIMIYORUM FAKAT HEP DUALAIMDA OLACAKSINIZ. ZİRA ARAPÇA BENİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ ŞÖYLE Kİ TÜRK İSLAM EDEBİYATINDA MASTER ÖĞRENCİSİYİM VE BU ALANDA DA BANA FAYDALI OLACAK. EMEĞİNİZ İÇİN TEKRAR VE TEKRAR TEŞEKKÜRLER. DUALARINIZDA BİZLERİ DE ANARSANIZ ÖĞRENCİLERİNİZİ MÜTEŞEKKİR OLURUM ZİRA DGS İLE ÜSTÜNÜ OKUYABİLMEMZ İÇİN. SELAMETLE.

 2. B. Öğünç der ki:

  Ben bu mesajı teşekkür etmek için yazıyorum.Bu sene açıköğretim ilahiyata başladım ve yıl boyunca derslerinizden yararlandım.İmam hatip lisesinden mezun olmadığım halde bütün arapça sınavlarımdan geçtim ve her sınavda notumu yükselttim.Böyle bir hizmeti bize verdiğiniz için çok teşekkür ederim.Emeği geçen herkesden Allah razı olsun.

 3. N. KUŞ der ki:

  Hayırlı günler.Öncelikle sevincimi hangi kelimelerle anlatsam bilemiyorum.ben AÖF ilahiyat mezunuyum sayenizde arapça derslerini siizin desteğinizle geçtim…allah sizden binlerce kez razı olsun…hep arkadaşlarıma tasviye ediyorum sitenizi… benim sizden bilgi almak istediğim bir konu var..ben önlisans ilahiyat mezunuyum ama lisans a nasıl geçiş yapabilirim .sınavlar varmı sınavsız mı ?.bana yardımcı olursanız çok memnun olucam..ALLAH YAR VE YARDIMCINIZ OLSUN.HAYIRLI GÜNLER…

 4. N. Duman der ki:

  Saygıdeğer Online Arabic yetkilileri, kıymetli hocam, sizlere nekadar teşekkür etsem azdır, sizin sayenizde AÖF İlahiyatı hiç zorlanmadan 2 yılda güle oynaya bitirdim, 1.sınıfta arapçadan AA ile geçtim, 2.sınıfta da inşallah AA ile bitireceğim gayet iyi geçti, bahar dönemi 1.sınavdan 85 puan almıştım, son sınav da iyi geçti, şimdi İLİTAM a girmek için uğraşıyorum, yaşım 50, inşallah yine desteğinizin tam olacağını biliyor, tüm arkadaşlara ONLİNE ARABİC yayınlarını GÖNÜL RAHATLIĞI İLE TAVSİYE EDİYOR saygılar sunuyorum. Allah’a emanet olunuz.

 5. M. Tulum der ki:

  Hocam Elhamdülillah sınavlarımızı verdik ve bitirdim herşey için bizzat teşekkür etmek istiyorum Allah razı olsun çalışmalarınızda başarılar.

 6. S.Benli der ki:

  böyle bir çalışmayı hazırlayan siz değerli yönetici ve hoca arkadaşlara teşekkür ederim.aklını kullananların yeri burası.çok aydalı ve güzel bir çalışma herşey açık ve seçik.aklı olan arif olsun-ciğer yansın püryan olsun-bir canım var kuraban olsun.muhammede muhamdde s.av .teşekkürler

 7. O.KARA der ki:

  S.a Ben İlahiyat Öğrencisi idim. İmam Hatip Kökenli olmadığım içinde Arapça Derslerini Vermekte çok zorlanıyordum. Bir gün Tevafuk bu site ile karşılaştım ve o günden sonra Hayatımın en Doğru kararını vererek ilahiyat Arapça Derslerini aldım. Ve 2 Yıl içerisinde Tüm Arapça Derslerimi iyi bir puanla verdim. Bunu Önce Allah’a sonrada size Borçluyum Hocam. Hiç bir Arapça Bilgim yoktu . düzenli dersleri dinleyip testler çözerek ve Kelime ezberi yaparak sınıfta kalmadan Arapça Derslerimi verdim. Kesinlikle herkese Tavsiye ediyorum. Allah razı olsun siteyi kuranlardan ve Sitede çalışan hocalardan. Artık İlahiyat Mezunuyum. YALNIZ ; Düzenli Ders Çalışmayı ihmal etmemek ve Kelime Ezberi yapmayı İhmal Etmemek lazım unutmayalım :) ) Selam ve Dua ile….

 8. M.SIBĞATULLAH der ki:

  Değerli hocalarım sayenizde 2 yıllık ilahiyatı bitirmiş ve dgs den malatya ilitamı kazanmış bulunmaktayım. Siz değerli arapça hocalarıma ve bize yol gösteren hocama tekrar teşekkür eder Allah sizden razı olsun. Arapçada aldığım temel sayesinde şimdi ilitamı çok rahatlıkla bitireceğimi biliyorum tekrar teşekkür ediyorum emeğinizden dolayı. Selam ve dua ile

 9. RabiaNur der ki:

  Ders anlatımınız çok güzel, kaldığım derslerimden geçmeme yardımcı olduğunuz için allah razı olsun.

 10. harranlı der ki:

  s.a. kardeşler, emeğinize sağlık, sayenizde derslerimi geçtim

 11. ceyhun der ki:

  Geçen sene kadığım derslerden bu dersler sayesinde çok rahatlıkla geçtim :) teşekkürler onlinearabic

 12. mesut der ki:

  Güz dönemi derslerini rahatlıkla geçitim. Teşekkürler

 13. a. ayyıldız der ki:

  Selamün aleyküm… Hayırlı akşamlar hocam..1.sınıf ilahiyattayken ismek te almıştım arapça dersini fakat 2.sınıfa geçince çocukların okul saatleriyle çakıştığı için devam edemedim.Bir arkadaşım sizin sitenizi tavsiye etti fakat internet ortamında çok verim alınabileceğini düşünmüyordum.Yine de mecburen üye olmuştum ama iyi ki de olmuşum hocam inanın çok memnun kaldım.temelim çok sağlam değildi bu bilgileri ilk defa sizden aldım ve çok faydasını gördüm.soru cevaplar yayınlandı hocam kontrol ettiğim kadarıyla 3 yanlışım çıkacak yani 85 gelecek notum inşaallah..o yanlışlar da benim dikkatsizliğimden kaynaklandı…Hocam Rabbim sizden ve emeği geçen herkesten razı olsun…iki cihanda mutlu olun inşallah hocam…

 14. Canan der ki:

  Sayın ihsan dinç hocam! Öncelikle yaptığınız bu güzel çalışma için sizi kutluyorum! Emeği geçen herkesin eline, emeğine sağlık diyorum! Bu yıl AÖF ilahiyatı kazandım! Aslında imam hatip çıkışlı değilim! Ve bu bölümü bitirince kur’an kursu hocalığı düşündüğüm bir şey değil! Ama Kur’an kursu hocamın ısrarı üzerine yazdım bu bölümü!daha önce iktisat okumuştum ama başörtüsünden dolayı yarım kaldı! AÖF ilahiyat kaydını yaptırıp kitaplarımı aldım ve eve gelir gelmez kitapları inceledim. Arapça kitabını açtığımda yıkılmıştım gerçekten!bir kelimesini bile anlayamamıştım!bu konu da yardım almam şartı!pek çok yere başvurdum ama bulunduğum ilde bu anlamda bir kurs yok!genelde …… cemaati mensupları Arapçayı biliyor!onların size Arapça öğretme şartı kendi cemaatlerine hizmet etmeniz maalesef! Bulabildiğim tek kurs müftülüğün verdiği bir kurs oldu çaresiz oraya başladım!dersin ilk günü kabus gibiydi;eve döndüğümde başımın ağrısından ağrı kesiciler içerek kurtulmuştum!ders hocası benim seviyemin o kadar üstümde anlatıyordu ki 2 haftada 5 ünite bitirdi:(inanın çok zordu o anlar!yanımda oturan bir bayan çok acımış olmalı ki halime; hocam dedi bu bayan hiçbir şey anlamıyor! Tabi sınıftakilerin garip bakışlarını hiç söylemiyorum!ve internette Arapça ile ilgili araştırma yaparken onlinearabic ile tanıştım! Ders demosunu izledim ve hoşuma gitti! 6 aylık üye olmaya karar verdim! 1 ay boyunca sırasıyla üniteleri dinledim! Daha sonra defalarca tekrar yaptım! Bu arada dersi anlatan İbrahim hocaymış sanırım çok teşekkür ediyorum kendisine! Kendisi ailemden biri gibi oldu! Ve netice olarak gerçekten Arapça da gördüğüm her üniteyi çok iyi kavradım! Gittiğim kursta ki herkes bende ki gelişmeye şaşırdı! öyle ki sınavda seninle aynı sınıfta olsaydık bize yardım ederdin dediler:)ben bu başarımı size borçluyum! Sınavda yapamadığım sorularda vardı elbette! Ama 1 ayda çok kelime öğrenemedim sadece gramere çalıştım! Ama gramer sorularının hepsini yaptım! İnşallah bundan sonra dersleri takip ederek ve kelime kartı uygulamasını gerçekleştirerek çok yol katedeceğime inanıyorum! Amacım sadece dersi geçmek değil! İnşallah Arapçayı öğrenmek istiyorum! Tekrar emeği geçen herkesin eline, emeğine, yüreğine sağlık! Sevgilerimle!

 15. muhammed emin der ki:

  değerli kardeşim sizin verdiğiniz bu hizmetten memnun olduğumu büyük birsevinçle söylemek istiyorum. sizin vesile oluşunuzla önlisansımı tamamladım. ancak okuma azmim her geçen gün bende daha fazla artması beni sizlere karşı dahada hizmet vermeniz konusunda yardım talep etmemi gerektiriyor.ilitam arapça dersleri konusunda bizlere destek olmanızı canı gönülden umuyoruz. eğer bizleri ilitamdada yanlız burakmazsanız çok sevindirirsiniz. allah gittiğiniz yolda sizleri başarılı ve daim etsin.cevabınızı bekliyorum değerli kardeşim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>